tel. +48 721 559 579       e-mail: biuro@own-energy.pl
Fotowoltaika

fotowoltaika

Pompy ciepła

pompy ciepła

Ogrzewanie podłogowe

ogrzewanie podłogowe

Instalacje sanitarne

instalacje sanitarne

Najczęstsze pytania

Ogrzewanie podłogowe ma wiele zalet, w tym przede wszystkim jest ekonomiczne, co przy dzisiejszych cenach jest bardzo istotne.
Instalacja ogrzewania podłogowego w starym domu niesie za sobą pewne utrudnienia, ale nie znaczy to wcale, że nie jest opłacalna w dłuższej perspektywie czasowej. Jeżeli chcesz zainstalować ogrzewanie podłogowe w starym domu, ale od wielu miesięcy odkładasz podjęcie tej decyzji – skontaktuj się z nami. Po ustaleniu kilku kwestii dotyczących Twojego domu, pomożemy Ci podjąć świadomą decyzję.

Ze względu na drastyczny wzrost cen energii instalacje fotowoltaiczne wciąż będą mogły znacząco obniżyć rachunki za prąd. Tania i czysta energia pozyskiwana za pomocą fotowoltaiki ma coraz więcej zwolenników, gdyż pomaga uniezależnić się od sprzedawców energii. Naszym zdaniem dobrze zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna w 2023 roku będzie wciąż bardzo opłacalna.

Pompa ciepła to rozwiązanie dzięki któremu możemy zaoszczędzić na rachunkach, co przy dzisiejszych cenach jest szalenie istotne. Instalacja pompy ciepła pozwala zaoszczędzić ok 75% kosztów ponoszonych na uzyskiwanie ciepłej wody czy też ogrzewanie!

Prawidłowo dobrana i zainstalowana pompa ciepła pracuje wydajnie przez cały rok – również w okresie zimowym, przy ujemnych temperaturach. Nowoczesne pompy ciepła potrafią pracować wydajnie nawet do ok. -30 st. Celsjusza.

Wybierając dostawców stawiamy na jakość!

logo Winaico logo Fronius logo Corab logo Keno
logo Sofar Solar logo Qcells logo Sungrow

Jak przygotować się do inwestycji?

Fotowoltaika

Planując inwestycję związaną z fotowoltaiką należy poznać bieżące zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz przewidzieć planowane do wdrożenia w niedalekiej przyszłości dodatkowe rozwiązania. Wiele osób po wykonaniu instalacji fotowoltaicznej doposaża gospodarstwo domowe w kolejne urządzenia elektryczne, jak klimatyzatory czy kuchenka indukcyjna.

Pompy ciepła

Dobranie pompy ciepła do Twojego domu lub mieszkania to zadanie dla naszego konsultanta. W zależności od dostępnej powierzchni gruntu i innych czynników, dobierzemy odpowiednie urządzenie oraz jego rodzaj. Na wszystkie Twoje pytania odpowie nasz pracownik podczas pierwszego spotkania i oględzin miejsca inwestycji.

Kompleksowe usługi

Nasza firma może zająć się wykonaniem instalacji w nowo budowanym domu. W porozumieniu z Klientem przygotowujemy niezbędne projekty instalacji, które należy wykonać. Całe zadanie spoczywa na naszych barkach. Zainteresowany? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Ogrzewanie podłogowe

Instalację ogrzewania podłogowego najlepiej wykonać na etapie budowania lub generalnego remontu obiektu, w którym ma ona funkcjonować. Istotną rolę odgrywa prawidłowe przygotowanie podłoża oraz rozprowadzenie instalacji od rozdzielacza. Wszystkie te aspekty omówi z Tobą nasz konsultant.

Kompleksowa oferta firmy OwnEnergy

Fotowoltaika

fotowoltaika na dachu
Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz bardziej popularne. Z dnia na dzień coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, jak łatwe może być obniżenie kolejnych rachunków za energię elektryczną. A do tego wszystko w sposób czysty, ekologiczny i przejrzysty z ekonomicznego punktu widzenia. Z firmą OwnEnergy dobierzesz, zaprojektujesz i zrealizujesz swoją inwestycję opartą o panele słoneczne najwyższej jakości.

Pompy ciepła

pompy ciepła
Pompy ciepła to bardzo wygodny sposób na ogrzanie Twojego domu lub mieszkania. Do ich funkcjonowania niezbędna jest różnica temperatur, którą osiągnąć można na różne sposoby, oraz energia elektryczna. Dlatego też pompy ciepła najlepiej sprawdzają się w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną. Jeżeli szukasz zamiennika dla wysłużonego już pieca węglowego to pompy ciepła są doskonałym zamiennikiem.

Ogrzew. podłogowe

kuchnia podłoga
Ogrzewanie podłogowe zapewnia wyraźnie lepszy rozkład temperatury w pomieszczeniu niż konwencjonalne rozwiązania z grzejnikami. Ponadto ogrzewanie podłogowe jest bardziej oszczędne i ekonomiczne. Zapewnia większą wilgotność powietrza. Pomieszczenia ogrzewane w ten sposób posiadają większe możliwości aranżacyjne. Postaw więc na nowoczesną instalację wykonaną przez profesjonalistów!

Obsługa klienta

zdjęcie żarówki
W firmie OwnEnergy zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi być ekspertem w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła czy też ogrzewania podłogowego. Nasi doradcy i konsultanci przeprowadzą każdego przez etap doboru środków, analizę potrzeb oraz przedstawią plan inwestycji. Przemawiają za nami lata praktyki, setki zadowolonych klientów i doświadczenie zdobywane przy każdej realizacji.
Own Energy S.C.
ul. Pękowicka 37D/9
31-262 Kraków

tel. +48 721 559 579

biuro@own-energy.pl

NIP 6842665358
REGON 521895812

Zalety fotowoltaiki

→ Mniejsze rachunki za prąd
→ Większa wartość nieruchomości
→ Ekologia
→ Inwestycja w przyszłość
→ Bezobsługowość
→ Podgląd online
» zobacz więcej

Dlaczego OwnEnergy?

→ Sprawdzone rozwiązania
→ Organizacja dofinansowania
→ Doradztwo techniczne
→ Kalkulacja oszczędności
→ Gwarancja na lata!
→ Kompleksowa realizacja.
» zobacz więcej
Copyright © OwnEnergy 2022
Menu